KR Türkiye Gayrimenkul Franchise Markası Hakkında

 

KR Grup’un temelleri, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Emrah Özdemir tarafından 2013 yılında Bursa’da atıldı. Türkiye’nin en başarılı gayrimenkul girişimcilerini bir çatı altında toplamak ülküsü ile çıkılan yolda, ‘’global düşün, yerel hareket et’’ mantığı ile kısa sürede hızla yol alındı. Rakamlarla birlikte hedefler de büyüdü. Ulusal ve global anlamda sektöre daha hakim olabilmek adına, şirketin genel merkezi İstanbul’a taşındı.

Kristal Türkiye, tamamen yerli bir gayrimenkul franchise markası olarak büyümesini hızla sürdürdü. Yurt çapında 28 ofis ve 320 profesyonel ile faaliyetlerini sürdüren, sektörün bilinen ve lider markalarından biri haline geldi. KR Türkiye’nin başarıları ve rakamları günden güne büyümeye devam ediyor.

VİZYON

Gayrimenkul Endüstrisinin öğrenilmiş bütün yüklerinden arındırılmış, yöntem ve modelinin deneyimini KR Global geliştirici topluluğuna yaşatmak.

MİSYON

Lokal, Ulusal ve Uluslararası pazarda gayrimenkul endüstrisine değer katan işletme ve profesyonellerimizle hep beraber katma değerli hizmet yaratmak

DEĞERLER

İnsan Odaklı
Hepimiz
Uyum
Paylaşım
İnovasyon

 
 

© Copyright 2024. KR TÜRKİYE Her hakkı saklıdır.