KR ENSTİTÜ

 

YENİ BROKER EĞİTİMİ

Liderlik yolculuğu uzun soluklu bir maratondur. Peki henüz yolun başındayken, hem kendinizin hem de ekibinizin potansiyelini nasıl zirveye taşırsınız?

%100
Erişebilirlik

Online
Eğitim

Gerçek
Sertifika

%100
Başarı
 
 
 
 

Ofis Açılışı

      Ofis İşletim Sistemi Kurulumu

      Broker El Kitabı

       Örnek Ofis Yatarmak

      ‘’BAŞARILI RECRUITING ADIMLARI’’

        Recruitin Profili/Hit List/Recruiting Kaynakları

 Recruiting Kaynaklarının Güçlendirilmesi

       A’dan Z’ye RECRUITING

       ‘’AİDİYET YARATMA’’

        Gayrimenkul Danışmanı Oryantasyonu

        Kristal Türkiye Eğitim ve Organizasyonlara Katılmanın Önemi

        Paylaşım Sistemi

        Refferal-co-Operation Paylaşım Sistemi

        Takımın Performans Denetleme Süreci

Liyakat artık hayatımızın en önemli değeri. Kr Türkiye, Kr Enstitü anlayışının temelinde liyakat sahibi profesyoneller yetiştirmek var! Bizler, sürekli eğitime inanıyoruz! Sürekli mesleki gelişim ve çalışkanlık sizler için de önemli olduğunu biliyoruz.

Sertifikanızı / belgenizi, eğitimi tamamladığınız takdirde dijital formatta bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz. Basılı format 10 iş günü içinde adresinize kargolanır.

Neden Sertifika almalısınız?

  • Mesleki sertifika kaliteyi, güvenilirliği ve tanınırlığı besler. Özgeçmiş dosyanızla öne çıkarsınız.

  • “Emlakçı” anlayışından Gayrimenkul Danışmanı anlayışına geçersiniz. Böylece, müşterilerinizi ikna etmeniz ve işinizi en iyi şekilde yapmanız için imkanınız olur.

  • Bilginin gücü size özgürlük sağlar.

  • Sertifika programları prestij için çok önemlidir.

Gayrimenkul Broker’ı olarak işletmelerinizde ilk yapmanız gereken sizi ve işinizi sahiplenen doğru bir ekiple yola çıkmaktır. Doğru ekip size fanatik müşteriler kazandıracaktır. Fanatik müşteriler hizmetinizin sizin için satışını yapan müşteridir. Bu tip müşteriler arttıkça işletmeniz çok daha iyi yerlere gelecektir ve iyi kazanacaktır. İşletmenizin başarılı olması ile SİZ daha iyi ve mutlu bir hayat yaşarsınız.

Büyüme tamamen Gayrimenkul Broker’ına ve ekibine bağlıdır. Her günü “KAR” ederek geçirmekle ilgilidir.

Kr Enstitü olarak olarak bizim iş modelimiz ; İşletmeler için çok önemli olan büyüme sancılarını ‘’ büyüme deneyimine ‘’ çevirmek için rehberlik etmek. Bu süreçte Kristal Enstitü eğitimlerimiz yolculuğunuzda navigasyonunuz olacaktır.

Broker’larımızın yolculuğuna eşlik ederek onlarla büyümeye devam edeceğiz. Ofislerimizin Sürekli gelişen Gayrimenkul Danışmanı işletmeleri  ile sürdürülebilirliği sağlamak KRistal Enstitü’müzün varlık sebebidir.

GELECEK BUGÜN BAŞLIYOR

İşinizin ölçeği ne olursa olsun geleceğinizi birlikte netleştiriyor, stratejik hedefleriniz ile günlük operasyonu kesintisiz bir köprü ile birbirine bağlıyoruz.

Geleceğin hedeflerine ulaşmak için bugünden itibaren atmanız gereken tüm adımları net, somut ve anlaşılır biçimde önünüze seriyoruz.

4 Tam Gün

  • Gayrimenkul endüstri ile yeni başlayan Brokerlar ve Yöneticiler Yeni Broker eğitimini alabilir. 

  • Endüstride uzun yıllardır hizmet veren Brokerlar ve Yöneticiler de Yeni Broker eğitimi ile bilgilerini güncelleyebilir.

Bu linke tıklayarak” eğitimi almak istediğiniz tarihi seçebilirsiniz.

 
 

© Copyright 2024. KR TÜRKİYE Her hakkı saklıdır.