KR ENSTİTÜ

 

İLERİ BROKER EĞİTİMİ

Yeni ticari dünyada rekabetçi işletme sahiplerinin satış, pazarlama ve yönetim stratejilerini optimize etmek için dünya standartlarında koçlara ihtiyacı vardır.

%100
Erişebilirlik

Online
Eğitim

Gerçek
Sertifika

%100
Başarı
 
 
 
 

RETENTİON / Elde Tutma

Ben Ne Yapıyorum?

Üzerime Düşeni Yapıyor muyum?

Yılmadan Yapıyor muyum?

Üretebiliyor muyum?

Mutlu muyum?

Emeklerimin Karşılığını Alıyor muyum?

KaR Ediyor muyum?

Liyakat artık hayatımızın en önemli değeri. Kristal Türkiye, Kristal Enstitü anlayışının temelinde liyakat sahibi profesyoneller yetiştirmek var! Bizler, sürekli eğitime inanıyoruz! Sürekli mesleki gelişim ve çalışkanlık sizler için de önemli olduğunu biliyoruz.

Sertifikanızı / belgenizi, eğitimi tamamladığınız takdirde dijital formatta bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz. Basılı format 10 iş günü içinde adresinize kargolanır.

Neden Sertifika almalısınız?

  • Mesleki sertifika kaliteyi, güvenilirliği ve tanınırlığı besler. Özgeçmiş dosyanızla öne çıkarsınız.

  • “Emlakçı” anlayışından Gayrimenkul Danışmanı anlayışına geçersiniz. Böylece, müşterilerinizi ikna etmeniz ve işinizi en iyi şekilde yapmanız için imkanınız olur.

  • Bilginin gücü size özgürlük sağlar.

  • Sertifika programları prestij için çok önemlidir.

İşletmenizin gerçekte nasıl çalıştığını ve şirketinizi nasıl başarılı bir şekilde büyüteceğinizi, öğrendiklerinizi ve bildiklerinizi işletmenizde nasıl uyguladığınız konusunda size bir “iş eğitimi” GARANTİ EDİYORUZ!

Daha fazla zamana, daha iyi bir takıma ve daha fazla paraya ihtiyaç duyduğunuzda daha fazla kar elde etmenizi sağlayacak kanıtlanmış sistemler ve stratejiler konusunda size rehberlik edecektir.

Bu eğitim sizi “sürücü koltuğuna” oturtup şirketinizi gitmek istediğiniz noktaya götürmek, takımınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için oluşturacağı yol haritası ile co-pilotunuz olarak size bu yeni yolculuk boyunca kazanımlar sağlayacaktır.

4 Tam Gün

  • Gayrimenkul endüstri ile yeni tanışan tüm Brokerlar ve yöneticiler, İleri Broker eğitimini alabilir. 

  • Gayrimenkul endüstrisinde uzun yıllardır hizmet veren Brokerlar ve yöneticiler İleri Broker eğitimi ile bilgilerini güncelleyebilir.

  • Eğitime katılım için Kristal Enstitü Yeni Broker Eğitimi almış olmak zorunludur.

Bu linke tıklayarak” eğitimi almak istediğiniz tarihi seçebilirsiniz.

 
 

© Copyright 2024. KR TÜRKİYE Her hakkı saklıdır.