KR Türkiye Gayrimenkul Franchise Markası Hakkında

 

Kr Türkiye Gayrimenkul Franchise Markası iki yıl içerisinde 200 kişiyi aşan profesyonel kadrosuyla büyük bir organizasyona dönüştü. 

 

Kr Türkiye, Türkiye’nin arazi proje yatırımında önder kuruluşlarından biridir.

 

Kr Türkiye, gayrimenkul franchise markaları arasında yenilikçi, öğrenilmiş bütün yüklerden arındırılmış bir iş modeli sunar. Franchise modellerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

 

Kr Türkiye beş değer etrafında toplanır: İnsan odaklı, hep beraber, uyum, paylaşım, inovasyon. Beş değerden yola çıkarak markamız, gayrimenkul sektöründe dünyada da çok seyrek görülen üstün hizmet anlayışını geliştirmiştir. Kr Türkiye üstün hizmet anlayışı sayesinde tüm profesyonellerine, müşterilerine her alanda yanında olduğunu gösterir. Eğitim, hukuki danışmanlık, mali müşavirlik, teknoloj, pazarlama, gayrimenkul değerleme, mimarlık gibi alanların tamamında destek sağlar. AR-GE çalışmaları sayesinde yeni hizmetler ekleyerek, var olan hizmetlerini geliştirerek temas ettiği tüm paydaşları öncü uygulamalarıyla geliştirir. 

 

Kr Türkiye profesyonellerini ofis seviyesinde de bireysel seviyede de hiçbir konuda yalnız bırakmıyor. Beş değerini birebir yansıttığı Kr Enstitü sayesinde 20’yi aşkın eğitimi ile tüm güncel bilgileri teorik ve pratik anlamda ailesinde bulunan profesyonellere aktarıyor. 

 

Kr Türkiye, yerli marka olma özelliği ile tüm marketin büyümesine yönelik çalışmalar yapar. 

 

Kr Türkiye kendi işinin kurmanın en KaR’lı markasıdır. Kr Türkiye Franchise hizmetleri hakkında bilgi almak için tıklayın

 

Bireysel çalışmak istiyorsanız, gayrimenkul danışmanlığı hakkında tüm bilgileri öğrenmek mesleğinizde en iyi olmak istiyorsanız tıklayın, bilgi alın.


 

VİZYON

Gayrimenkul Endüstrisinin öğrenilmiş bütün yüklerinden arındırılmış, yöntem ve modelinin deneyimini KR Global geliştirici topluluğuna yaşatmak.

MİSYON

Lokal, Ulusal ve Uluslararası pazarda gayrimenkul endüstrisine değer katan işletme ve profesyonellerimizle hep beraber katma değerli hizmet yaratmak

DEĞERLER

İnsan Odaklı
Hepimiz
Uyum
Paylaşım
İnovasyon

 
 

© Copyright 2022. KR TÜRKİYE Her hakkı saklıdır.