KRİSTAL TÜRKİYE’DEN 100 ARAÇLIK KONVOY

KRİSTAL TÜRKİYE’DEN 100 ARAÇLIK KONVOY
KRİSTAL TÜRKİYE’DEN 100 ARAÇLIK KONVOY
2.4.2018

Gayrimenkul sektörüne getirdiği farkla bakış açısı ile adeta kuralları yeniden yazan Kristal Türkiye, danışman ağını her geçen gün genişletiyor. Bursa’daki 100. danışmanını bünyesine katan Kristal Türkiye, bu başarısını 100 araçlık konvoy ile Bursa’da gövde gösterisi yaparak kutladı.

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana güven olgusunu en önde tutarak önce kazandırmayı, ardından kazanmayı ilke edinen Kristal Türkiye; sektörde kuralları yeniden yazıyor. Farklı bakış açısı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla sektöre değer katmaya devam eden Kristal Türkiye, bünyesine kattığı danışmanlarıyla da büyümesini emin adımlarla sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde 100. danışmanıyla sözleşme imzalayan Kristal Türkiye, bu başarısını düzenlediği organizasyonla kutlayarak Bursa’da büyük ses getirdi. Sözleşmenin imzalanmasının ardından İzmir Yolu’nda 100 araçlık konvoy oluşturan Kristal Türkiye, profesyonelleriyle Bursa’yı turladı.

ÖZDEMİR, ‘ENİNE BÜYÜMEK İSTEMİYORUZ’

Çalışma sahalarının her geçen gün genişlediğine dikkat çeken Kristal Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Emrah Özdemir, bununla doğru orantılı olarak da şube ve profesyonel danışman sayılarının sürekli arttığını söyledi.

Sektörde başta Bursa ve Güney Marmara olmak üzere, İç Anadolu ve Ege’de de söz sahibi olduklarını hatırlatan Özdemir, hedeflerinin kısa süre içerisinde şube sayılarını istenen seviyeye getirmek ve daha geniş yelpazede hizmet vermek olduğunun altını çizdi. Her geçen gün büyüyen bir yapıda ilerlediklerini de ifade eden Mustafa Özdemir, bünyeye kattıkları şubelerin sayısından çok niteliğinin kendileri için ön planda olduğunu söyledi. Hedefledikleri büyüme modelinin yatay bir büyümeden çok dikey bir büyüme olduğuna da işaret eden Özdemir, yeni şubeleşmeleri oluştururken ciro, hizmet yeterliliği ve danışman niteliği konularını ön planda tuttuklarını da sözlerini ekledi.

Hâlihazırda konut, lüks konut, ticari, endüstriyel, arsa/arazi gibi gayrimenkuller ile ilgili kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi konumunda bulunan Kristal Türkiye, Bursa ve Güney Marmara başta olmak üzere Marmara, İç Anadolu ve Ege’de söz sahibi gayrimenkul markası pozisyonunda.