GAYRİMENKULDE ‘YERLİ VE MİLLİ’ DÖNEM; KR TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE ‘YERLİ VE MİLLİ’ DÖNEM; KR TÜRKİYE
GAYRİMENKULDE ‘YERLİ VE MİLLİ’ DÖNEM; KR TÜRKİYE
1.6.2018

‘TÜRKİYE’NİN EN GÜVENİLİR GAYRİMENKUL MARKASI’ İLE BİRLİKTE YÜRÜMEYE HAZIR MISINIZ? 

Faaliyetlerine başladığı günden bu yana güven olgusunu en önde tutarak önce kazandırmayı, ardından kazanmayı ilke edinen Kristal Türkiye; sektörde kuralları yeniden yazıyor.  

Temelleri Mustafa Emrah Özdemir ve Mehmet Selçuk Aran tarafından atılan Kristal Gayrimenkul, sektöre getirdiği farklı bakış açısı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla iki yıl içerisinde 40 kişiyi aşan büyük bir organizasyona dönüştü. Konut, ticari, endüstriyel sanayi ve özellikle arazi yatırımı alanında geliştirdiği, yatırımcısının ve danışmanlarının büyük kazanımlar elde ettiği stratejileriyle Kristal Gayrimenkul, yeni yapılanması ‘Kristal Türkiye’ ile sektöre damga vuracak.

SEKTÖRÜN SÖZ SAHİBİ GAYRİMENKUL MARKASI

Sektörde yatırımcısına sunduğu kazanç ve güven ile Kristal Gayrimenkul adı altında; önce Remax,  2016 yılı itibariyle de Türkiye gayrimenkul piyasasında yer edinmeye çalışan Coldwell Banker ile güç birliği içerisine girdi. Kristal Gayrimenkul’ün katılımıyla Coldwell Banker’ın bölgedeki ofis sayısı ve cirosu yüzde 400 oranında yükseldi. Yaklaşık 2 yıl süren ticari birliktelik sürecinde sayısız ödül ve birincilik elde eden Kristal Gayrimenkul, bölgesinde ve ülke genelinde sektörün parlayan yıldızı haline geldi ve toplanmadık ödül bırakmadı. Girdiği güç birliklerinde her zaman alnının akıyla çıkan Kristal Gayrimenkul, bugün itibariyle binin üzerindeki yatırımcısından gelen taleplerden aldığı güç ve cesaretle ticari faaliyetlerini tamamen yerli ve milli bakış açısıyla şekillendirerek ‘Kristal Türkiye’ markası ile sürdürme kararı aldı. Hâlihazırda konut, lüks konut, ticari, endüstriyel, arsa/arazi gibi gayrimenkuller ile ilgili kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi konumunda bulunan Kristal, ayrıca en başarılı olduğu arazi yatırımı konusunda da başta Bursa ve Çanakkale bölgesi olmak üzere Marmara, İç Anadolu ve Ege’de söz sahibi gayrimenkul markası pozisyonunda.

TİCARETİNİ TOPRAKTAN YANA KULLANANLAR KAZANIYOR

Toprak her zaman kazandırır mottosuyla pek çok kazançlı yatırım kapılarını müşterileri için araladıklarını ifade eden Kristal Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Emrah Özdemir, “Şehrin yerleşim dengeleri zaman içerisinde değişir ve gelişir. Bu sebeple imar planı dahilinde olan veya dışında kalan arsalara yapılacak yatırımlar her zaman kazanca dönüştürecektir. Burada göz önünde bulundurulması gereken; şehrin gelişim gösterdiği arterlere bakıp haritayı iyi okuyabilmek ve arsanın değerleneceği süreç üzerine kurgulanacak olası senaryonun planlanmasıdır. Bu alandaki tecrübe ve durum analizi yeteneğimize Kristal Türkiye ailesi olarak kendimize güvenimiz tam” dedi.  

OTURDUĞUNUZ YERDEN KÂRA GEÇİN

Son yıllarda yapılan AR-GE ve UR-GE ataklarıyla organize sanayi bölgeleri (OSB) gelişme gösterdiğine işaret eden Mustafa Emrah Özdemir, “Yeni OSB’ler kurulmakta, ticaret limanı projeleri geliştirilmekte ve OSB kümelenmelerine büyük önem verilmektedir. Ticari değeri yükselen bölgelerin artışı ile birlikte bu lokasyonlarda bulunan ve bölgenin civarında yer alan arsaların değeri katlanmaktadır. Kristal Türkiye ailesi olarak ticari arsa satışlarında; özellikle Bursa ve Çanakkale’de bugün gelinen noktayı çok önceden tespit ederek pek çok başarıya imza attık. Yalnızca ticari arsa bazında değil; dükkân, iş yeri ve fabrika gibi birçok opsiyon üzerinde de yatırımcılarımızın değerlendirmesine sunuyoruz” diye konuştu.

TÜRKİYE’NİN EN GÜVENİLİR GAYRİMENKUL MARKASI

Konut satışında daima beklentiyi karşılamanın bilincinde hareket ettiklerini belirten Özdemir, “Verilen sözün gerçekleşmesi ve zamanı geldiğinde konutun yatırımcıya fayda sağlaması, yatırımcıya olduğu kadar gayrimenkul firmasına da yararlı olacaktır. Çünkü ticarette kazanılan güven, maddi gelirden daha önemlidir. Kristal Türkiye ailesi olarak bunun farkındayız. Bu yaklaşımımız neticesinde elde ettiğimiz en büyük kazancımız; konut satışı ve kiralama üzerine hizmet sağladığımız sayısız yatırımcımızın yaşadığı mutluluktur” diyerek sözlerini şu cümlelerle tamamladı: “Türkiye’nin en güvenilir gayrimenkul markası sloganıyla yola çıkan Kristal Türkiye’nin yatırımcılarına, ofislerine ve gayrimenkul danışmanlarına sunduğu Türkiye’deki ilk ve tek olma özelliği taşıyan uygulamalarla sektöre ışık tutmaya devam edecek Bu bağlamda tamamen yerli ve milli olan Türkiye’nin en güvenilir gayrimenkul markası Kristal Türkiye ile herkesi birlikte yürümeye davet ediyoruz.”