DANIŞMAN OL

KR TÜRKİYE DANIŞMANI OL

KR Türkiye sektörün bütün negatif yüklerinden arındırılmış, yenilikçi, değer katan, kâr odaklı, pozitif çalışmayı ve çalışkanlığı destekleyen üstün hizmetler sunmayı amaç edinmiş bir Gayrimenkul Franchise Markasıdır. KR Türkiye Gayrimenkul Franchise Markası, %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur; Türk markasıdır.

KR Türkiye, an itibarıyla Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara illerinde operasyonları bulunmaktadır ve her geçen gün Türkiye çapında yeni ofisleriyle hizmet alanını genişletmektedir.

KR Türkiye, İngiltere, Rusya, Almanya, Dubai, ülke müdürlüklerini hizmete açarak uluslararası hizmet alanını genişletmiştir. Yatırımlardan aldığı gücü farklı alanlarda da hizmet alanını genişletme amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

KR Türkiye farklı sermayelerde hitap eden Franchise ve danışman hizmet çeşitlendirmeleriyle tüm pazar kitlesine uygun çalışma ortamı sunar.

KR Türkiye, KR Türkiye Enstitü çatısı altında pazarın ihtiyaçlarına uygun özel eğitimler sunar. Bu eğitimlerden yararlanmak için Kristal Türkiye ile profesyonel birlikteliğinizin olması zorunlu değildir. KR Türkiye pazar hacminin büyümesi için özenle çalışır.

 
 

GELECEĞİN BROKER’I OLABİLİRSİN!

GAYRİMENKUL AL-SAT-KİRALA VE YATIRIMININ LİDERLERİNDEN OLABİLİRSİN!

MİLYONERLER KULÜBÜNE GİREBİLİRSİN!

GLOBAL NETWORK AĞININ İÇERİSİNDE BU İŞİ YAPABİLİRSİN!

YETENEKLERİNİ KARLILIĞIN İÇİN KULLANABİLİRSİN!

HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİN!

NEDEN KR TÜRKİYE GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMALISINIZ?

KR Türkiye, gayrimenkul franchise markaları arasında yenilikçi, öğrenilmiş bütün yüklerden arındırılmış bir iş modeli sunar. KR Türkiye genç, dinamik kadrolarıyla vizyoner bakışıyla sürekli olarak yeni hizmetlerle bayilerini ve danışmanlarını destekler. Üstün hizmet anlayışı ile Türkiye’de öncüdür. KR Türkiye Profesyonelleri arasına katılarak: Mali Müşavirlik, Teknik destek, Hukuki Müşavirlik, Teknoloji desteği, Pazarlama desteği, Eğitim desteği, Yatırımcı ağı desteği ve yeni bir çok farklı hizmet desteğini almaya hak kazanırsınız. 

 

BAŞVURU FORMU

 
 

© Copyright 2024. KR TÜRKİYE Her hakkı saklıdır.