Kristal Türkiye Kurumsal

KR AKADEMİ

Gayrimenkul sektöründe profesyonel gayrimenkul danışmanı veya yatırımcı yönüyle broker olmak isteyen girişimcilere yönelik olarak Kristal Türkiye bünyesinde hazırlanan eğitim ve kariyer paketidir. KR ofisleri, kendi ofislerinde, Kristal Türkiye’nin eğitim direktörü ve diğer eğitim kadrosundan ihtiyaçları doğrultusunda eğitim alırlar. Teorik bilgi kapsamında verilen eğitimin yanında, ihtiyaç halinde sahadaki danışmanlara destek hizmet sağlanır.


KR SERTİFİKA EĞİTİMİ

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösterecek yeni girişimci gayrimenkul danışmanlarının sektör ve çalışma hayatına dair konu başlıklarını kapsayan eğitim programıdır. Uzmanlık bölgesi, FSBO aramaları, görüşme teknikleri, portföy çalışması, sunum, sektör analizi gibi konu başlıklarında verilecek olan eğitim programı sonrasında gayrimenkul danışmanları, sektörde kaliteli bir çalışan, zamanla duayen bir isim olacaktır.


KR BROKER EĞİTİMİ

KR Eğitim Akademisi, girişimci ofis sahiplerinin yönetim, organizasyon, hukuk, mali, idari ve yapılanmaya bağlı diğer konularda süreç adaptasyonu ve eğitimine tam destek olmaktadır. Danışmanla çalışma ve koçluk hizmetleri hakkında brokerlara eğitim ve uygulama desteği sağlamaktadır.